خانه » انواع قهوه » قهوه فوری » کافی میکس

در حال نمایش 18 نتیجه

نمایش 9 24 36

قهوه، گیاهی است که میوه آن به طرق مختلف فرآوری شده و نهایتا نوشیدنی های متنوعی از آن تهیه می‌گردد. در داخل دانه های قهوه، فیبرهای غیر قابل هضم وجود دارد و به همین دلیل است که اگر در آب جوش حل شود، این فیبرها به صورت رسوب در ته لیوان باقی می‌مانند. حالا اگر این محلول را از صافی رد کنیم تا رسوبات حذف شوند و سپس مایع را مجددا تبخیر و سپس خشک کنیم، پودر به دست آمد را کافی‌ میکس می‌نامند که به راحتی در داخل آب جوش حل شده و فورا قهوه آماده می شود.

کافی میکس چیست؟

کافی‌میکس نوشیدنی است که شما با افزودن آب جوش یا شیر داغ به پودر مخلوط قهوه و شکر مخصوص آن، یک نوشیدنی خوشمزه را برای خود ایجاد کنید. مواد کافی میکس می تواند شامل دانه های قهوه پودر شده، شکر مخصوص و … باشد. اما از طرف دیگر، کافی‌میکس در واقع نوعی قهوه فوری است که از مخلوط شدن پودر های قهوه فوری، شکر، کافی میت و … به دست می آید. این ترفند در کره جنوبی و با مخلوط کردن قهوه فوری با پودر مکمل قهوه و شکر ابداع شده است. قهوه فوری در کشورهای پرتغال، اسپانیا و هند به صورت محلول با شیر داغ به جای آب داغ استفاده می شود که طعمی مشابه کافی میکس را به وجود می آورد.

خرید کافی میکس آنلاین

کافی میکس نوشیدنی رایجی بین ایرانیان می‌باشد. برخی افراد طعم تلخ قهوه را دوست ندارند و یا زمان کافی برای دم کردن قهوه‌هایی مثل قهوه ترک یا قهوه اسپرسو در اختیار ندارند، به همین دلایل این افراد به کافی میکس روی می‌آورند و اقدام به خرید کافی میکس میکنند. شما می توانید برای خرید کافی میکس اصل در همین صفحه اقدام کنید و یا با فروشگاه خرید قهوه آریا در تماس باشید. این فروشگاه انواع کافی میکس ایرانی و خارجی را با کیفیت اصل و طعم بی نظیر و با قیمت مناسب به فروش می رساند. خرید اینترنتی کافی میکس با بهترین قیمت در فروشگاه آریا در دسترس است.