خانه » قهوه » قهوه فوری » نسکافه گلد

نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

خرید نسکافه گلد

اولین برند تولید نسکافه در دنیا توسط شرکت نستله انجام شده است. قهوه فوری یا همان نسکافه با نام تجاری کلاسیک، گلد و پودری به بازار عرضه شده است. تفاوت نسکافه گلد با دیگر انواع نسکافه به روش فراوری آن برمی‌گردد. نسکافه گلد در واقع به روش حرارتی و انجماد خشک می شود. این روش سبب حفظ عطر و طعم نسکافه شده است.

نسکافه گلد طعمی ملایم تر نسبت به دیگر انواع نسکافه دارند. در نسکافه گلد شما طعم بهتری از قهوه اصلی را متوجه می شوید. چیزی که تجربه نشان داده است میزان کافئین موجود در نسکافه کلاسیک نسبت به نسکافه گلد بیشتر می باشد. نسکافه گلد روش انجماد خشک می گردد که در در حفظ عطر و طعم آن بسیار موثر است و سپس یک رنگ طلایی و طعمی ملایم تر نسبت به نسکافه گلد میگردد.

 

خرید قهوه گلد

قهوه گلد، یکی از نسخه‌های محبوب و مشهور قهوه در جهان است. این نوع قهوه با استفاده از دانه‌های قهوه کره‌ای و با کیفیت تهیه می‌شود و به خاطر طعم تلخ و عطر خوشبویی که دارد، مورد توجه قهوه‌دوستان قرار گرفته است. طعم قهوه گلد به عنوان یک ترکیب متناسب از تلخی حوشمزه ای در قهوه شناخته می‌شود و معمولاً به صورت اقهوه فوری تهیه می‌شود. این قهوه به عنوان یک نوشیدنی پرانرژی، تنبلی را از بین می‌برد و برای آغاز صبح یا برای یک لحظه استراحت در طول روز، انتخابی عالی است. شما نیز می توانید همین الان قهوه و نسکافه گلد را از فروشگاه آنلاین خرید انواع قهوه تهیه کنید و طعمی مخصوص قهوه خور های حرفه ای بچشید.