در حال نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

کمکس چیست؟

کمکس یک دستگاه تهیه قهوه ساده و سبک است که برای آسانی و سرعت بخشیدن به فرآیند تهیه قهوه در منازل و گردشگری طراحی شده است. این دستگاه از دو بخش اصلی تشکیل شده است، یک بخش برای جای گذاری قهوه و دیگری برای جای گذاری آب. نوشیدنی قهوه با قرار دادن قهوه آسیاب شده در فیلتر و ریختن تدریجی آب داغ روی آن دم می‌شود که سپس از صافی می‌چکد و داخل ظرف شیشه‌ای می‌ریزد. این دستگاه به طور خاص برای افرادی مناسب است که در محیط‌های کوهستانی، کمپینگ، پیاده‌روی و سفر از قهوه لذت می‌برند و به دنبال روشی ساده و قابل حمل برای تهیه قهوه هستند.

اجزای قهوه ساز کمکس

قهوه ساز کمکس شامل یک قیف شیشه ای و فیلتر که با الیاف کاغذ با ضخامت بیشتر از کاغذ معمولی ساخته شده است که کار آن این است که روغن قهوه را می‌گیرد. اولین قدم در ساختن قهوه کمکس قرار دادن کاغذ فیلتر در قیف شیشه ای است و بعد از آن ریختن آب جوش در جهت های مختلف برای دم کردن قهوه خشک است. کمکس از روش تزریقی (Infuson Method) استفاده می کند، که به همین خاطر بسیار از لحاظ طعم و غلظت شبیه به قهوه ساز های چکه ای (Drip Coffee Maker) همچون وی شصت می باشد. ولی به دلیل استفاده از فیلتری که ۲۰ تا ۳۰ درصد ضخیم تر از وی شصت می باشد قهوه ای غنی تر ارائه می دهد.

خرید کمکس

برای تهیه قهوه به ابزارهای مختلفی نیاز است که یکی از محبوب‌ترین این ابزارها، کمکس است. برای خرید این وسیله کاربردی می توانید با ما در ارتباط باشید. قهوه آریا، بهترین فروشگاه خرید قهوه در غرب تهران است که با داشتن بیش از 1700 محصول قهوه و تجهیزات آن در خدمت مشتریان از سراسر ایران می باشد.