خانه » تجهیزات قهوه » قهوه ساز

نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

سالهاست که دستگاه‌های قهوه ساز، مورد استفاده بسیاری از دوست‌داران قهوه در خانه و محل‌کارشان است. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به قهوه علاقه دارید و صبح‌های خود را با عطر و طعم بی‌نظیر قهوه آغاز می‌کنید یا عادت دارید پس از پایان کار روزانه خستگی‌تان را با نوشیدن قهوه از تن به در کنید، خرید قهوه ساز باید برایتان اولویت باشد.

برای تهیه قهوه، آب داغ روی قهوه ریخته می‌شود و همین امر موجب نفوذ (جذب) طعم و عصاره دانه‌های قهوه به داخل آب می‌شود. سپس این مایع به تدریج از طریق فیلتر، به داخل لیوان یا ظرف زیر آن فرو می‌ریزد. به همین سادگی!

نکته‌ای که شما باید بدانید این است که همه اسپرسوها قهوه هستند اما همه قهوه‌ها اسپرسو نیستند! شما می‌توانید با استفاده از دانه‌های قهوه عربی یا robusta، یک فنجان نوشیدنی اسپرسو خوب، آماده کنید. اشتباه نکنید، اسپرسو نوع خاصی از یک دانه قهوه نیست، اما دستگاه‌ می‌تواند از روش‌ خاصی برای تهیه اسپرسو از دانه‌های قهوه، استفاده کند. بنابراین دستگاه‌های قهوه ساز و اسپرسوساز، از یک ماده و با فرآیندهای مختلف، نوشیدنی‌های قهوه و اسپرسو را تهیه می‌کنند.

هر دستگاه قهوه ساز بسته به زمانی که قهوه را آماده می کند، حجم و وزن و میزان قدرت آن کاردبردهای متفاوتی دارند. انواع دستگاه های قهوه ساز شامل قهوه ساز فیلتردار، قهوه ساز خلأ یا وکیوم، اسپرسو ساز، نسکافه ساز، موکاپات، قهوه ساز کپسولی، فرنچ پرس، قهوه ترک ساز، قهوه ساز دو نفره، قهوه جوش، ایروپرس و… می باشد.

خرید قهوه ساز

در این صفحه انواع قهوه ساز اصل و با کیفیت به فروش می رسد. برای دریافت مشاوره خرید دستگاه قهوه ساز می توانید با فروشگاه خرید قهوه آریا تماس بگیرید. در این صفحه می توانید اقدام به مشاهده و خرید قهوه سازهای مختلف با انواع برندها کرده و خرید آنلاین انجام دهید.