در حال نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

فنجان

آیا می دانید فنجانی که از آن برای نوشیدن قهوه کافئین دار خود استفاده می کنید از اهمیت زیادی برخوردار است؟ فنجان های مختلف گرما و طعم متفاوتی دارند. مواد مورد استفاده برای ساخت فنجان می تواند تعیین کند که کدام نوع آن، برای انواع نوشیدنی های گرم و سرد مناسب است. فنجان قهوه خوری می تواند بر طعم نوشیدنی که در خود نگه می دارد تأثیر بگذارد. با ما همراه باشید تا ببینید چه فنجانی برای شما گزینه ایده آل تری می باشد. انواع مختلفی از فنجان وجود دارد. فنجان سرامیکی، فنجان شیشه ای، فنجان استیل ضدزنگ، فنجان ملامین، فنجان قهوه خوری چینی و ماگ مسافرتی از رایج ترین فنجان های قهوه خوری هستند.

  • فنجان سرامیکی

به احتمال زیاد شما هم یک فنجان قهوه سرامیکی در منزل خود دارید. فنجان های سرامیکی قهوه در میان مصرف کنندگان قهوه و چای رایج هستند. آنها برای انواع نوشیدنی های سرد و گرم خوب هستند. لیوان های سرامیکی از نظر طعم خنثی ترین هستند. آنها طعم نوشیدنی ها به خود نمی گیرند. شما می توانید انواع نوشیدنی ها را بدون نگه داشتن بو یا طعم میل کنید. علاوه بر این، آنها برای مایکروویو مناسب هستند، بنابراین می توانید نوشیدنی خود را در صورت سرد شدن، در ماکروویو گرم کنید. فنجان های سرامیکی قهوه می تواند هدیه ای مقرون به صرفه برای دوستان و خانواده باشند.

  • فنجان استیل

فنجان های فلزی یا استیل برای استفاده در فضای باز گزینه مناسبی هستند. آنها سبک وزن، بادوام و همه کاره هستند. فنجان های استیل شیک، براق هستند و هدایایی عالی برای دوستان و آشنایان شما می باشند. این نوع فنجان هاها برای نوشیدنی های سرد نیز عالی هستند. نکته منفی فنجان های استیل این است که برای استفاده در ماکروویو مناسب نیستند. علاوه بر این، آنها گرما را به خوبی هدایت می کنند بنابراین برای استفاده در مسیر مناسب نیستند چون ممکن است دستانتان با گرمای زیاد آنها بسوزد. اگر فرد صبوری در نوشیدن قهوه هستید گزینه مناسبی برای شما می باشند.

  • فنجان شیشه ای

فنجان های قهوه شیشه ای از بسیاری جهات جذاب هستند. آنها از نظر زیبایی بسیار خوب هستند و همچنین قابل بازیافت هستند. بنابراین برای جلوه بیشتر نوشیدنی لاته بسیار مناسب هستند. مانند فتنجان های سرامیکی، فنجان های شیشه ای طعم نوشیدنی ها را در خود حفظ نمی کنند. از آنجایی که آنها رسانا نیستند، گرما را هدایت نمی کنند و کاربر پسندتر هستند. نکته منفی آنها این است که شکننده هستند وکمتر گرما را در خود نگه می دارند.

خرید فنجان

خرید ست فنجان قهوه خوری

برای خرید انواع فنجان و نعلبکی از جمله فنجان قهوه خوری، فنجان لته خوری، فنجان فرانسه خوری، اسپرسو خوری، کاپوچینو خوری، لته خوری و همچنین خرید انواع ست فنجان می توانید با ما در ارتباط باشید. قهوه آریا، بهترین فروشگاه خرید قهوه در غرب تهران است که با داشتن بیش از 1700 محصول قهوه در خدمت مشتریان از سراسر ایران می باشد.

 اطلاعات بیشتر: خرید تراول ماگ