خانه » تجهیزات قهوه » فرنچ پرس
هیچ محصولی یافت نشد.

خرید فرنچ پرس

اگر به قهوه‌ پر بادی و یا همان بافت قوی و طعم‌دار علاقه دارید، فرنچ پرس باید بهترین روش دم کردن شما باشد. فرنچ پرس یک قهوه ساز دستی با یک پارچ استوانه ای، یک پیستون و یک فیلتر داخلی است که قهوه از آن رد می شود. از آب جوشانده برای آسیاب کردن درشت قهوه به مدت حدود چهار دقیقه استفاده می کند.
درست کردن قهوه با فرنچ پرس، ملایم‌تر از روش‌های قهوه‌سازی چکه ای یا دم کردن روی اجاق گاز است که آب را بسیار داغ می‌کند و گاهی دانه‌ها را می‌سوزاند. با فرنچ پرس، قهوه پس از دم کردن روی یک ظرف گرم نمی‌نشیند، بنابراین به «پختن» و تلخ شدن ادامه نمی‌دهد.
یک فرنچ پرس روغن و رسوب بیشتری را از آسیاب قهوه نسبت به هر روش دم کردن دیگری استخراج می کند که این به طعم قوی و طعم خامه ای آن کمک می کند. استفاده از فرنچ پرس آسان است. خرید فرنچ پرس هزینه کمی می خواهد. از فرنچ پرس می توان برای دم کردن چای بدون برگ یا دم کرده سرد استفاده کرد. برای خرید فرنچ پرس می توانید از سایت قهوه آریا اقدام نمایید.

قیمت فرنچ پرس

برای مشاهده انواع فرنچ پرس می توانید در همین صفحه تمامی قیمت های فرنچ پرس را مشاهده کرده و مطابق با نیاز خود اقدام به خرید فرنچ پرس مورد علاقه خود کنید. در صورت نیاز به مشاوره، فروشگاه قهوه آریا با کمال میل در خدمت شما است.