هیچ محصولی یافت نشد.

بانکه

به ظروف درب داری که در آن ادویه جات و حبوبات نگهداری می شود، بانکه می گویند. معمولا به این ظروف، ظروف بنشن هم نیز گفته می شود. اما معمولا به اسم بانکه شناخته شده تر می باشد. مهم ترین ویژگی استفاده از این محصول نظم دهی ادویه جات و حبوبات در درون کابینت است. ظروف بنشن علاوه براینکه باعث نظم دهی می شوند، در زیبایی داخل کابینت نیز تاثیر دارند. یکی دیگر از ویژگی های این محصول، قیمت مناسب آن می باشد.

انواع بانکه

بانکه انواع مختلفی دارد، که در سطر زیر به آن ها اشاره شده است:

  • بانکه پلاستیکی

یکی از انواع بانکه ها نوع پلاستیکی آن می باشد، که در مقایسه با انواع دیگر آن قیمت مناسب تری دارد. از مزایای آن می توان به سهولت در جابه جایی آن و وزن سبک آن اشاره کرد. درب آن ها نیز معمولا از جنس پلاستیک می باشد، که به صورت چرخشی باز و بسته می شود.

  • بانکه استیل ضدزنگ

اگر در آشپزخانه منزلتان از وسایل و ظروف استیل و طوسی رنگ استفاده می کنید، انتخاب این نوع بانکه برای شما بسیار مناسب می باشد. بنشن استیل ضدزنگ قیمت بالاتری نسبت انواع دیگر آن دارد، زیرا از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. همچنین طول عمر بیشتری نسبت به انواع دیگر آن دارند.

  • بانکه شیشه ای

این نوع بانکه به خاطر شفاف بودن و محکم بودن درب و همچنین به خاطر شسته شدن راحت آن طرفداران زیادی دارد. از این ظروف بنشن می توانید برای نگهداری حبوبات، قند، شکر، برنج، قهوه و ماکارانی نیز استفاده کنید.

  • بانکه چوب گردو

یکی دیگر از انواع بانکه ها، بانکه چوب گردو می باشد. که برای نگهداری مواد خشک مانند قهوه، چای، انواع پودرها و…. می توانید از آن استفاده کنید. این نوع بانکه همان طور که از نامش پیداست از چوب گردو باکیفیت و مرغوب ساخته می شود. درب آن نیز از همین جنس می باشد.

خرید بانکه

برای خرید انواع بانکه مانند بانکه چوب گردو می توانید با ما در ارتباط باشید. قهوه آریا، بهترین فروشگاه خرید قهوه در غرب تهران است که با داشتن بیش از 1700 محصول قهوه در خدمت مشتریان از سراسر ایران می باشد.