خانه » تجهیزات قهوه » ایروپرس
هیچ محصولی یافت نشد.

ایروپرس

یکی از دستگاه های معروف برای تهیه قهوه، ایروپرس می باشد، که یک قهوه ساز دمی است. این محصول اولین بار توسط شخصی به نام آلن آدلر در سال 2005 در آمریکا ساخته شد. کار کردن با آن بسیار ساده و راحت می باشد. این محصول از دو پیستون یا سیلندر در ابعاد بزرگ و کوچک تشکیل شده است، که سیلندر کوچک آن در درون سیلندر بزرگ قرار می گیرد. در انتهای سیلندر بزرگ، فیلتر مخصوص قهوه ساز ایروپرس قرار دارد. در کنار این اجزا یک قاشق هم برای هم زدن قهوه با آب وجود دارد.

طرز تهیه قهوه با ایروپرس

برای تهیه قهوه با این دستگاه ابتدا باید قهوه موردنظر خود را تهیه کنید، سپس ایروپرس را بر روی فنجان خود قرار دهید و فیلتر قهوه ساز را در انتهای پیستون بزرگتر قرار دهید و قهوه خریداری شده را به اندازه ای که می خواهید بر روی آن بریزید.

سپس به آرامی آب جوشی که دمای آن کمی کاهش پیدا کرده است را تا انتهای پیستون به قهوه اضافه کنید. بعد از اضافه کردن به کمک قاشقی که کنار این دستگاه قرار دارد، قهوه و آب جوش را خوب ترکیب کنید. در آخر پیستون کوچکتر را بر روی پیستون بزرگتر قرار دهید و به سمت پایین فشار دهید. با انجام این کار قهوه شما به درون فنجان ریخته شده و آماده نوشیدن است.

خرید ایروپرس

برای خرید ایروپرس می توانید با ما در ارتباط باشید. قهوه آریا، بهترین فروشگاه خرید قهوه در غرب تهران است که با داشتن بیش از 1700 محصول قهوه در خدمت مشتریان از سراسر ایران می باشد.